EUROREGION BUG

EUROREGION BUG - GOSPODARKA, RYNEK, PROMOCJA

„EUROREGION BUG”  pismo gospodarcze wydawane od 1996r. 
Dziś gazeta internetowa –czasopismo publikujące i dostarczające codzienne wiadomości w internecie we wszystkie dni tygodnia.

Informacje reklamowe, promocje, banery  umieszczone są na stronie internetowej redakcji .Dodatkowo każdy reklamodawca otrzymuje e-mailing  według  bazy adresowej firm Ukrainy/posiadamy ponad 300 tys. adresów firm/. Jesteśmy w mediach społecznościowych, w grupach regionalnych i biznesowych.

„EUROREGION BUG”  ukazuje  się zarówno w internecie, jak i w postaci tradycyjnych, papierowych wydań. Wówczas wydanie internetowe jest dodatkowym kanałem dystrybucji oraz uzupełnieniem głównego, tradycyjnego wydania gazety.

Kolportowany jest bezpłatnie w ośrodkach życia gospodarczego Ukrainy i Białorusi, dociera do Izb Gospodarczych, administracji, ośrodków wystawienniczych i targowych, firm spedycyjnych. Znaleźć nas można na wschodnich przejściach granicznych

Oferta specjalna to wydania targowe i branżowe – „ Agro i Las” , „ Komunalnik”, „Transport” „Budownictwo” „Przemysł i produkcja”, „Handel Hurtowy”i inne . Reklama w takim wydaniu to dotarcie do większości firm ukraińskich danej branży w formie naszego newslettera.

Zachęcamy Państwa do umieszczania reklam w naszym wydawnictwie. Jesteśmy przekonani, że powyższa oferta zainteresuje Państwa, zaś reklama prasowa pozwoli rozszerzyć, nawiązać współpracę i pozyskać nowych partnerów na wschodzie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z redakcją :
kontakt telefoniczny pod numerem tel/fax(+48 82) 565 89 00 , kom. +48 509 532 003 lube-mail: lub eurobug@wp.pl