Польські авіалінії можуть відкрити нові рейси до декількох міст в Україні

Авіакомпанія LOT обмірковує можливість відкриття нових авіарейсів у Рівне, Івано-Франківськ, Вінницю і Луцьк.

Польські авіалінії LOT не виключають можливість запустити в майбутньому рейси з Польщі в Рівне, Івано-Франківськ, Вінницю та Луцьк, передає Українська правда з посиланням на інтерв’ю ЦТС операційного директора LOT Мацєя Вілька.

«Ми дуже відповідально підходимо до вивчення можливості відкрити рейси в нові міста. Перед відкриттям ми збираємо інформацію і звертаємо увагу на кількість жителів у місті і потенційному регіоні охоплення, ВВП на душу населення, кількість пасажирів в летовищі, кількість рейсів інших мережевих авіакомпаній і порівнюємо з подібним містом, в яке ми вже виконуємо польоти», – заявив топ-менеджер.
Як приклад такого підходу він навів запуск рейсів в Каунас, які виявилися успішними щодо заповнюваності і транзитного потенціалу для авіакомпанії.

«Подібна картина, але ще навіть більш вигідна, у авіакомпанії склалася і в Запоріжжі, куди ми також відкрили рейс, практично одночасно. Я бачу в майбутньому ще декілька десятків міст в нашому регіоні, куди ми потенційно могли б відкрити рейси, виходячи з цієї логіки. Серед них – Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк або Рівне. Єдине, що зараз нас в цьому обмежує, це дефіцит слотів в аеропорту Шопена», – розкрив плани Вільк.

Зазначимо, що в 2017 році ЗМІ вже писали про плани LOT почати польоти з Варшави до Рівного, Івано-Франківська, Вінниці та Дніпра.
Варто також зазначити, що з чотирьох названих Вільком українських міст тільки три мають діючі летовища – Івано-Франківськ, Вінниця та Рівне.